مدل استیکر دیواری ، برچسب دیواری اتاق کودک

امروزه دکوراسیون و تزیین اتاق کودک در موضوع دکوراسیون منزل مورد توجه قرار می گیرد. استیکرهایی با طراحی شاد و خوش آب و رنگ برای افراد در هر رده سنی حتی بزرگترها نشاط آور است و البته همین نشاط را برای اتاق کودکمان به ارمغان می آورد. بکمک استیکر های اتاق کودک می توانیم فضای خواب و بازی کودکمان را با طرح دلخواه تزیین کنیم بدون صرف هزینه و وقتی که برای نقاشی دیوارها یا نصب کاغذ ریواری صرف می شود.

زمانیکه اتاق فرزندانمان مشترک است میتوانیم بوسیه استیکر دیواری نام هر کدامشان را قسمت بالای تخت یا کمدشان قرار دهیم، افزون بر زیبایی اتاق کودکان مانع دعوای آنها بر سر مسایل مختلف می شویم. به اضافه استفاده از برچسب روی وسایل بازی کودک نیز می تواند آنرا به جسمی مورد علاقه او تبدیل کند.

با انواع مدل استیکر اتاق کودک می توانیم دیوارهای اتاق را پر کنیم مثل طرحهای پرندگان و یا شعر کودکانه و البته با کمی ابتکار می توانیم بین استیکرها و وسایل اتاق رابطه برقرار کنیم بعنوان مثال از سرتخت بعنوان شاخه ای برای نشستن پرنده ها استفاده کنیم.

انواعی از برچسبها نیز که قابلیت نوشتن روی آنها است جهت اتاق نوجوان مفید هستند برای نوشتن برنامه های خود روی آنها تا فراموش نکنند.

در فروشگاه دکوسنتر می توانید بهترین الگوهای این استیکرها رو مشاهده کنید.

استیکر دیواری اتاق کودک بسیار جذاب

دلفین های بازیگوش

برچسب دیواری درخت و حیوانات روی دیوار اتاق کودک

استیکر درخت

 

استیکر دیواری اتاق کودک برای نوشتن

دختر دانش آموز

برچسب اتاق نوزاد

استیکر اتاق نوزاد

استیکر دیواری نام کودک و نوزاد

اسم کودک 8

اسم کودک 8