روش های جدید دکوراسیون و تزیین دیوار اتاق کودک (بخش اول)

استیکرهای دیواری جهت تزیین دیوار اتاق کودک، روشی نوین برای ایجاد فضایی شادی آور ، رویایی و در پاسخ به روحیه کنجکاو فرزند دلبندتان است.

در زمان حال همراه با عوض شدن بالوده اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه و مخصوصا کشور ایران بحث در نظرگرفتن اتاق اختصاصی برای کودک و دکوراسیون آن حتی قبل از تولد و در زمان خرید سیسمونی کودک و همینطور تا خردسالی و نوجوانی مبحث جدی در خانواده های است و پدر ها و مادرها سعی می کنند تا این نیاز اساسی را برای فرزندانشان تامین کنند.

توجه به فرق موضوع های فکری و احتیاج های روحی کودکان در مقایسه با بزرگسالان روآوردن به موضوعات روانشناختی در دکوراسیون اتاق کودک و مورد توجه قرار دادن عوامل سن ،جنس ، آموزش و حتی بهداشت و سالم بودن فضای اتاق کودک بسیار مهم است .

دکوسنتر در این پست بطور تخصصی به کنکاش این عوامل در طراحی و استفاده از نسل جدید محصولات که به این منظور به بازار آمده اند (استیکر ها ی دیواری و دکوراسیون اتاق کودک ) می پردازد و اخبار کامل در مورد مزایای استفاده از استیکرهای دیواری و رموز مهم برای انتخاب استیکر با کیفیت بالا و قیمت مناسب براساس استانداردهای اروپا در اختیار شما دوستداران دکوسنتر می گذارد.

در سالهای گذشته محصول های گوناگونی برای دکوراسیون و تزئین دیوارهای داخلی ساختمان توسط شرکتهایی وارد بازار شده است که بطور مثال می تونیم کاغذ دیواری، پوسترها، انواع رنگها، دیوار پوشها و … را نام ببریم. هر کدام از این تولیدات با در نظر گرفتن کاربرد آن در دکوراسیون داخلی نکات ضعف و قدرتی را دارند.

در سالهای گذشته علل زیادی موجب شد تا نظر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به روش های مبتکرانه تر و اقتصادی تر در طراحی و دکوراسیون خانه یا محل کارشان مایل گردد و البته در این بین استیکرهای دیواری باضافه مزایای گسترده توانایی حل مکلاتی را که در ذیل اشتره میشود را نیز دارند:

الف – جوابگوی خواسته های مشتری ها در بوجود آوردن گستردگی طیف رنگی و طرح و دکوراسیون اتاق کودک و منع ثابت و تکرار بر روی دیوارهایاتاق کودک

ب – عدم انحصار و ثابت بودن در تغییر دکوراسیون اتاق (رنگ ها و کاغذهای دیواری محدودیت تغییر و انتقال دارند )

ج – نصب آسان و سریع و نکته مهم بهداشتی بودن استیکرهای دیواری در مقابل تولیدات دیگر ، مثل رنگ هایی با اثرهای آسیب رسان برای تنفس و همچنین وقت گیر بودن و هزینه بر بودن رنگ آمیزی دیوار و ساختمان است

د- علیرغم اینکه کاغذ دیواری از نظر بهداشتی بودن و سلامت نسبه به رنگ ها انتخاب مناسب تری است ولی نقاط ضعفی دارد و از آن جمله میتون به ثابت و تکراری بودن یک طرح در قواره های پشت سر هم روی دیوارها اشاره کرد. در مقابل استیکرهای دیواری این محدودیت و یکنواختی را ندارند و میشود با آنها طرحهای مبتکرانه و نوین ایجاد کرد.