برای خرید غیر حضوری از دکوسنتر :

۱:طرح یا طرح های دلخواه خود را انتخاب فرمایید.لطفا به یاد داشته باشید قیمت هر محصول قیمت قطعی نیست و متناسب با ابعاد مورد نظر شما کمتر یا بیشتر خواهد شد.

۲:از روی پالت رنگی رنگ دلخواه خود را انتخاب کرده و شماره رنگ را اعلام فرمایید.توجه داشته باشید رنگ ها نسبت به چیزی که شما در سایت می بینید زنده تر و شفاف تر هستند.

3:اندازه استیکر خود را نسبت به جایی که می خواهید آن را نصب فرمایید مشخص کنید. در استیکرهای عمودی ارتفاع کار و در افقی طول آن محاسبه می شود.

خواهشمند است دقت فرمایید استیکر در ابعاد غیر واقعی و خیلی بزرگ زیبایی خود را از دست می دهد، پس دقیقا در محل نصب مشخص فرمایید که استیکر اگر تا کجای دیوار را بپوشاند زیباتر و واقعی تر خواهد بود.

4-سفارش خود را تلفنی و یا از طریق ارسال پیامک به شماره  0423  127  0933 اعلام فرمایید. لطفا نام کامل سفارش دهنده ، نشانی دقیق و شماره تماس ثابت و همراه در سفارش قید گردد.

5-تحویل سفارشات درتبریز و حومه بوسیله پیک و در شهرستان ها بوسیله پست پیشتاز یا باربری یا تیپاکس با توافق دو طرف انجام خواهد شد.

پرداخت فاکتور سفارش به یکی از روش های زیر صورت میگیرد:

روش اول:

پرداخت وجه فاکتور در هنگام تحویل سفارش (فقط در تبریز و حومه)

روش دوم:

چنانچه دارای کارت بانکی الکترونیک هستید ، میتوانید بدون مراجعه به بانک و از طریق خودپرداز و استفاده از گزینه انتقال وجه از یک کارت به کارت دیگر هزینه سفارش خود را پرداخت نموده و شماره ارجاع آن را از طریق پیامک به شماره 0423  127  0933 ارسال فرمایید.

کارت بانک ملی به شماره 3482 6194 9918 6037 به نام علی ذوالفقاردوست

کارت بانک تجارن به شماره 0404 1018 5330 6273 به نام علی ذوالفقاردوست

دوستان عزیز خواهشمندیم در انتخاب خود دقت فرمایید و در هنگام سفارش طرح و رنگ خود را قطعی نمایید، چون پس از ثبت سفارش و ارجاع آن به واحد تولید، امکان تغییر آن وجود ندارد.

امکان ارسال سفارش قبل از تسویه کامل وجود ندارد.

 دکوراسیون داخلی ارزان و با مناسب ترین قیمت را با دکوسنتر تجربه کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *